Maxatin cena

Maxatin jest w pełni bezpiecznym dla zdrowia suplementem diety, dlatego tabletki są dostępne bez recepty. Można je nabyć za pośrednictwem internetu. Najbardziej korzystny jest zakup bezpośrednio od producenta, ponieważ klient zyskuje wówczas szansę na rabaty, a ponadto ma pewność, że nie potrzyma podróbki zamiast oryginalnego produktu.

Najmniejsze koszty ponosi się podczas zakupu kilku opakowań jednocześnie. Koszt jednego opakowania w Pakiecie Start to 159 zł. Znaczna różnica w cenie dotyczy jednoczesnego zakupu dwóch opakowań w Pakiecie Ultra, ponieważ łączna kwota wyniesie wówczas 278 zł. Jeszcze mniej zapłaci się na trzy opakowania, ponieważ cena wyniesie wtedy tylko 347 zł za wszystko (Pakiet Xtreme). Ponadto na stronie producenta można nabyć również suplement diety Xsize, który zwiększa długość i grubość penisa. Jego cena rynkowa to 208 zł, tymczasem na stronie producenta Maxatinu koszt to jedyne 189 zł!

Czas realizacji przesyłki wynosi od trzech do siedmiu dni, w zależności od wybranego sposobu doręczenia paczki. Istnieje także możliwość wysyłki towaru za granicę.  Maxatin jest pakowany w sposób bardzo dyskretny, tak, aby paczka nie sugerowała swojej zawartości i aby klient nie czuł dyskomfortu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *